• KARTLARIN GÜVENDE
  HER YERDE HIZLI ÖDE!
 • KARTLARIN GÜVENDE
  HER YERDE HIZLI ÖDE!

Mobilexpress, kredi kartlarını PCI DSS Level 1 uyumlu güvenli sistemlerde saklayarak, üye işyerlerinin
Tek Tıkla Ödeme, Tekrarlayan Ödeme ve Ödeme Geçidi hizmetlerinden yararlanmasını sağlayan bir ödeme altyapısıdır.
%100 GÜVENLİ Mobilexpress kredi kartı güvenliğinde dünyanın en yüksek standardı olan PCI DSS Level 1 uyumludur. Sistemin veri güvenliği VISA tarafından onaylanmaktadır. Detaylı Bilgi
KOLAY Üye işyerlerinde, kredi kartları, ek üyelik, login, yönlendirme gerekmeden Mobilexpress altyapısına kaydedilir ve kullanılır.

Bir üye işyerinde kaydedilen kartlar, diğer üye işyerlerinde de kolayca kullanılabilir.
HIZLI Kayıtlı kartlardan alınan ödemeler, kredi kartı bilgileri her seferinde tekrar girilmeden, saniyeler içinde tamamlanır.

Sepetten satışa dönüş oranları arttırılır.
Müşterileriniz kredi kartlarını Mobilexpress altyapısında güvenle kaydetsin.
Mobilexpress’in kolay ödeme çözümleriyle, müşterilerin kayıtlı kartları veya manüel gireceği kart bilgileri ile tahsilatlarınızı gerçekleştirin.
Mobilexpress altyapısı ile sunulan hizmetler:
1Tek Tıkla Ödeme
Kullanıcılarınız, kredi kartlarını kaydederek, sonraki ödemelerinde ek üyelik, login veya yönlendirme gerekmeden, kayıtlı kartları ile
Tek Tıkla Ödeme gerçekleştirsin.
2Tekrarlayan Ödemeler
Kullanıcılarınızın kayıtlı kartlarından, abonelik, dönemsel ödeme, aidat gibi tekrarlayan ödemeleri kolayca tahsil edin.
3Ödeme Geçidi
Firmanıza ait Sanal POS'ları Mobilexpress'in tüm bankalara entegre altyapısına tek noktadan tanımlayın, hemen ödeme almaya başlayın ve ödemeleri tek noktadan yönetin.
ÜYE İŞYERİ ÇÖZÜMLERİMİZ

Tek Tıkla Ödeme | One-Click Payment

E-ticaret sitenizde, müşterilerinize, kredi kartlarını kaydetme imkanı sunarak, sonraki alışverişlerini tekrar kart bilgisi girmeden, kayıtlı kartları ile Tek Tıkla Ödeme imkanı sağlayabilirsiniz.

Kredi kartı veri güvenliği konusunda, dünyanın en yüksek standardı olan PCI DSS Level 1 uyumlu sistemimiz ile siz de müşterilerinize güvenli ve pratik ödeme imkanı sunun, müşteri sadakatini ve sepetten satışa dönüş oranlarınızı arttırın.

Tekrarlayan Ödemeler | Recurring Payments

Müşterileriniz ve bayilerinizden tahsilatlarınız veya diğer tekrarlayan tahsilat ihtiyaçlarınız için size Mobilexpress Tekrarlayan Ödemeler çözümünü sunuyoruz.

Ödeme yapacak kişi ya da kurumların kredi kartlarını PCI DSS Level 1 uyumlu sistemlerimize kaydederek, belirleyeceğiniz ödeme planına veya anlık tahsilat taleplerinize göre, kayıtlı kredi kartlarından tahsilatı gerçekleştiriyoruz.

Ödeme Geçidi | Payment Gateway

Mobilexpress'in tüm bankaların Sanal POS’ları ile entegre altyapısına bir kez entegre olun, firmanıza ait Sanal POS'ların entegrasyonu ve yönetimi ile ayrı ayrı uğraşmadan, banka çalışma şartlarınız değişmeden, kayıtlı veya manüel girilen kredi kartları ile ödeme almaya hemen başlayın, ödemeleri tek yerden yönetin.

Puan sorgulama ve kullanım, 3D Secure ödeme, iptal/iade ve sahtecilik önleme karalisteleri özelliklerine tek entegrasyonla sahip olun.

Barındırılmış Ödeme Sayfaları | Hosted Payment Pages

Henüz ödeme sayfanız yoksa veya güvenliğin kritik olduğu kredi kartı ile ödeme işini uzmanına havale etmek istiyorsanız, Mobilexpress Barındırılmış Ödeme Sayfaları tam size göre. İhtiyacınıza göre, sayfanız içinde alternatif görünümlerle veya yönlendirme ile Mobilexpress Barındırılmış Ödeme Sayfalarına entegre olun, hemen ödeme almaya başlayın. Entegre kart kaydetme, kayıtlı kartla Tek Tıkla Ödeme ve 3D Secure ödeme özelliklerinden hemen yararlanın.

Fatura Tahsilatı

Mobilexpress Fatura Tahsilat çözümü sayesinde müşterilerinize, kurum ödemelerinizi kredi kartı ile online veya SMS ile gerçekleştirme imkanı sunun. Akıllı SMS ile faturalarını müşterilerinize hatırlatın ve tek SMS ile anında ödeme yapmalarını sağlayın.

Size Özel Çözümler

Firmanızın ihtiyaçlarını sizlerle birlikte ortaya koyarak, ödeme teknolojileri alanında sahip olduğumuz tecrübe ve ayrıcalıklı altyapı imkanlarımız ile size özel çözümler geliştirmekteyiz.

E-Ticaret

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren üye işyerlerimiz, müşterilerine kredi kartlarını Mobilexpress'in güvenli sistemlerinde kaydetme seçeneği sunarak, sonraki alışverişlerini tekrar kart bilgisi girmeden, Tek Tıkla Ödeme olanağı sunuyor. Bu sayede websitesi, mobil site, mobil uygulama, çağrı merkezi vb. kanallarda alışveriş deneyimini kolaylaştırarak, sepetten satışa dönüş oranlarını arttırıyor ve kayıtlı kart ile müşterilerin tekrarlayan alışveriş alışkanlıklarını güçlendiriyor.

Mobilexpress Tek Tıkla Ödeme çözümü, tamamen e-ticaret sitesinin olağan kredi kartı ile ödeme sürecine entegre bir çözüm olarak, ayrıca bir kayıt, login veya yönlendirme gerektirmeden kısa zamanda yüksek müşteri adaptasyonuna ulaşıyor.

SaaS ve Abonelik Bazlı Modeller

SaaS modeli ile çalışan teknoloji firmaları, abonelik modeliyle çalışan firmalar, aidat ödemesi alan dernekler, kulüpler ve iş modeli gereği ürün/hizmet bedeli için aylık veya dönemsel tekrarlayan tahsilat ihtiyacı bulunan diğer firmalar, tahsilatlarını geleneksel yöntemlerle takip etmekte zorluklar yaşıyor.

Mobilexpress Tekrarlayan Ödeme ile, müşteriler kredi kartlarını bir kez Mobilexpress altyapısına güvenle kaydediyor, tahsilat zamanı geldiğinde, girilmiş ödeme takvimine göre veya firmanın gerçek zamanlı tahsilat isteğiyle, Mobilexpress tahsilatın kayıtlı kredi kartından üye işyeri Sanal POS’ları üzerinden gerçekleşmesini sağlıyor. Başarılı ve başarısız tahsilatlar, süresi dolmuş kartlar ve ödemelerle ilgili diğer konular tek noktadan kolayca yönetiliyor.

Eğitim

Özel eğitim kurumları, yüksek tutarlı okul ücretlerini velilerin kredi kartlarından taksitli tahsil ettiğinde, kart limitlerinin yetmemesi veya dolması gibi sorunlar yaşanıyor. Alternatif olarak kullanılan mail order vb. işlemlerde hassas kart bilgileri güvensiz ortamlarda tutuluyor ve risk oluşturuyor.

Mobilexpress Tekrarlayan Ödemeler çözümüyle, velilerin kredi kartları bir kez Mobilexpress'in güvenli sistemine kaydedilerek, taksit zamanı geldiğinde, kurumun talimatıyla veya önceden bildirilmiş ödeme planına göre tahsilat kayıtlı kredi kartından gerçekleştiriliyor. Böylece, kart limitleri dolmuyor, kurum bilgi güvenliği riski almıyor ve tahsilatta personel iş yükü azalıyor.

Sigorta

Sigorta poliçe ödemelerinde kredi kartı ile ödemeler başı çekiyor. Müşterilerin, firmalara ve acentalara verdiği kart bilgileri, geleneksel yollarla mail order formları, Excel tabloları veya not defterlerinde tutuluyor, önemli risk oluşturuyor. Ayrıca tahsilat problemleri, süresi dolan kartlar ve güncellemeler önemli bir iş yükü oluşturuyor.

Mobilexpress Tek Tıkla Ödeme ve Tekrarlayan Ödemeler çözümleri ile sigorta firmaları ve acentaları, müşterilerine güvenli şekilde kredi kartı bilgilerini kaydetme ve ödemelerini kayıtlı kredi kartlarıyla gerçekleştirme imkanı sunuyor. Müşteriler bir kez firma sisteminde kaydettikleri kredi kartları ile, tüm acenta ve alternatif hizmet kanallarında ödemelerini kolayca gerçekleştirerek poliçelerini satın alabiliyor.

Telekom, Enerji ve Diğer Altyapı

Telekom, enerji ve diğer altyapı hizmet firmaları, tahsilat performanslarını arttırmak için müşterilerin kolay ulaşabileceği ödeme kanallarına ihtiyaç duyuyor. Müşterilerini her ay, ödeme noktası arama, sıra bekleme, online her işlemde tekrar kart bilgisi girme gibi zorluklardan kurtarmak istiyor.

İş ortaklarımız, müşterilerine Mobilexpress'in güvenli sistemlerine kredi kartlarını kaydederek, online veya SMS ile kolay fatura ödeme imkanı sunuyor. Mobilexpress'e özel "Akıllı SMS ile Ödeme" özelliği ile, bir kez Mobilexpress ile fatura ödemesi yapan abonelere, yeni faturaları Akıllı SMS ile bildiriliyor ve müşterinin sadece "EVET" yazarak cevaplaması ile ödeme anında tamamlanıyor.

ÜYE İŞYERLERİ
 • Trendyol
  Gittigidiyor
  1v1y
  Türk Telekom İnternet Fatura Ödemeleri
  SMS İLE ÖDEME
  1
  Toplam Ödenmemiş Borç
  Aboneliğinize ait ödenmemiş fatura borçlarınızın tamamını ödersiniz.
  TTNET [boşluk] 10 Haneli TTNET Hesap No* örnek: TTNET 7010101010
  2
  En Son Tarihli Ödenmemiş Fatura
  En yakın tarihli (son çıkan) ve henüz ödenmemiş olan faturanızı ödersiniz.
  TTNETSON [boşluk] 10 Haneli TTNET Hesap No* örnek: TTNETSON 7010101010
  3
  En Eski Tarihli Ödenmemiş Fatura
  Halen ödenmemiş olan en eski tarihli faturanızı ödersiniz.
  TTNETILK [boşluk] 10 Haneli TTNET Hesap No* örnek: TTNETILK 7010101010
  * Türk Telekom İnternet faturanızın sol üst bölümünde, "Hesap No" olarak yer alan 10 haneli numaradır. Hizmet No ve sabit hat numaranızdan farklıdır. Hesap numaranızı bilmiyorsanız 4440375 Türk Telekom Müşteri Hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.
  Türk Telekom Telefon Fatura Ödemeleri
  SMS İLE ÖDEME
  1
  Toplam Ödenmemiş Borç
  Aboneliğinize ait ödenmemiş fatura borçlarınızın tamamını ödersiniz.
  TT [boşluk] 10 Haneli Sabit Telefon No. örnek: TT 2163302010
  2
  En Son Tarihli Ödenmemiş Fatura
  En yakın tarihli (son çıkan) ve henüz ödenmemiş olan faturanızı ödersiniz.
  TTSON [boşluk] 10 Haneli Sabit Telefon No. örnek: TTSON 2163302010
  3
  En Eski Tarihli Ödenmemiş Fatura
  Halen ödenmemiş olan en eski tarihli faturanızı ödersiniz.
  TTILK [boşluk] 10 Haneli Sabit Telefon No. örnek: TTILK 2163302010
 • TTNET Fatura Ödemeleri
  SMS İLE ÖDEME
  1
  Toplam Ödenmemiş Borç
  Aboneliğinize ait ödenmemiş fatura borçlarınızın tamamını ödersiniz.
  TTNET [boşluk] 10 Haneli TTNET Hesap No* örnek: TTNET 7010101010
  2
  En Son Tarihli Ödenmemiş Fatura
  En yakın tarihli (son çıkan) ve henüz ödenmemiş olan faturanızı ödersiniz.
  TTNETSON [boşluk] 10 Haneli TTNET Hesap No* örnek: TTNETSON 7010101010
  3
  En Eski Tarihli Ödenmemiş Fatura
  Halen ödenmemiş olan en eski tarihli faturanızı ödersiniz.
  TTNETILK [boşluk] 10 Haneli TTNET Hesap No* örnek: TTNETILK 7010101010
  * TTNET faturanızın sol üst bölümünde, "Hesap No" olarak yer alan 10 haneli numaradır. Hizmet No ve sabit hat numaranızdan farklıdır. Hesap numaranızı bilmiyorsanız 4440375 TTNET Müşteri Hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.
  Türk Telekom Fatura Ödemeleri
  SMS İLE ÖDEME
  1
  Toplam Ödenmemiş Borç
  Aboneliğinize ait ödenmemiş fatura borçlarınızın tamamını ödersiniz.
  TT [boşluk] 10 Haneli Sabit Telefon No. örnek: TT 2163302010
  2
  En Son Tarihli Ödenmemiş Fatura
  En yakın tarihli (son çıkan) ve henüz ödenmemiş olan faturanızı ödersiniz.
  TTSON [boşluk] 10 Haneli Sabit Telefon No. örnek: TTSON 2163302010
  3
  En Eski Tarihli Ödenmemiş Fatura
  Halen ödenmemiş olan en eski tarihli faturanızı ödersiniz.
  TTILK [boşluk] 10 Haneli Sabit Telefon No. örnek: TTILK 2163302010