MOBILEXPRESS API ENTEGRASYONU

API Entegrasyon

Mobilexpress API Entegrasyonu ile firmanıza ait websitesi, mobil site, mobil uygulama, bayi/kullanıcı portalı, ERP sistemi, muhasebe sistemi vb. her türlü sistem ve arayüzünüze, Mobilexpress tarafından sunulan geniş ve esnek ödeme çözümlerinden dilediklerinizi entegre edebilir, müşterilerinize yenilikçi ödeme özelliklerini kolayca sunabilirsiniz.


Ödeme özelliklerini kendi arayüzleriniz üzerinden, kendi tasarladığınız sayfa, form vb. elementler üzerinden müşterileriniz sunmak isterseniz, bu arayüzlerin arkasına esnek Mobilexpress Web Servis metot ve fonksiyonlarını entegre edebilirsiniz.


Daha basit ve hızlı bir entegrasyonla, ödemelere ait tüm özellikleri içinde barındıran bir çözümden hemen yararlanmak isterseniz, Mobilexpress Hosted Ödeme Sayfalarını ve Mobilexpress Kart Yönetim Sayfalarını "iframe" ve/veya "redirect" yöntemi ile dilediğiniz kanal ve arayüzünüzde kullanabilirsiniz. Hosted Sayfalarda, sayfalarınıza uyum için temel ölçekte CSS customization olanağı sunulmaktadır.


Mobilexpress Hosted Ödeme Sayfalarını tercih ettiğinizde, hassas ödeme bilgileri Mobilexpress'e ait forma girildiğinden, ödeme sayfalarındaki güvenlik yükümlülükleriniz hafifler ve basit bir entegrasyonla Mobilexpress'in PCI DSS Level 1 uyumlu güvenliğinden yararlanmaya başlarsınız.


Mobilexpress Hosted Ödeme Sayfaları bünyesinde, girilen kart bilgilerinin kart görseli üzerinden görselleştirilmesi, kartın bankası ve programına göre kart görseli üzerinde logo gösterimi, banka/taksit tablosu, girilen karta göre taksit seçeneklerinin şekillenmesi özellikleri ile isteğe bağlı modüler ayarlanabilir şekilde firma veya müşteri isteğine bağlı 3D Secure kullanımı, kart puan gösterimi ve puanlı ödeme, PCI DSS Level 1 güvenliği ile kart kaydetme ve kayıtlı kartla ödeme fonksiyonları ve BKM Express ile ödeme imkanı sunulmaktadır.