HAKKIMIZDA

Mobilexpress, iş ortaklarına kredi kartı ile tahsilat, kart saklama, tek tıkla ödeme ve tekrarlayan ödeme alanlarında ödeme çözümleri sunmaktadır.


2011 yılında kurulan Mobilexpress, Net Satış İletişim ve Danışmanlık Tic. A.Ş.'nin tescilli markasıdır. 2013 ve 2014 yıllarında aldığı yabancı yatırımlarla sürekli büyüyen ve gelişen Mobilexpress, iş ortaklarına yenilikçi ödeme çözümleri sunmaktadır.


Mobilexpress, kredi kartı işlem güvenliğinde dünyanın en yüksek güvenlik standardı olan PCI DSS Level 1 uyumluluk sertifikasına sahiptir. Türkiye’de çok az kurum tarafından sahip olunan bu sertifikasyon standartlarının gereklilikleri konusunda düzenli olarak bağımsız yetkili kuruluşlarca denetlenen Mobilexpress altyapısının güvenliği Visa tarafından da onaylanmaktadır, Mobilexpress Visa Merchant Agent List’te yer almaktadır.


E-ticaretten sigortaya, eğitimden B2B çözümlere kadar birçok sektörün en öncü firmalarının ödeme çözümleri alanındaki iş ortağı olan Mobilexpress, iş ortakları ile birlikte çözümlerini ve ürünleri de sürekli olarak geliştirmektedir.