AKİNON İLE ENTEGRE MOBILEXPRESS TEK TIKLA ÖDEME

Akinon Cloud Commerce E-ticaret

Akinon'un Mobilexpress'e entegre e-ticaret altyapısı ile çalışan iş ortaklarımız, ek bir entegrasyon sürecine gerek kalmadan, Mobilexpress'in PCI DSS Level 1 uyumlu güvenli kart saklama ve kayıtlı kartla ödeme hizmetinden hemen faydalanabilir. Hızlı ve güvenli ödemenin rahatlığını tüm online kanallarında müşterilerine sunarak, sepetten satışa dönüş oranlarında ve tekrar alışveriş oranlarında artışın avantajını yaşayabilir.


Mobilexpress'in Interoperable Tek Tıkla Ödeme özelliği sayesinde, müşterileriniz Mobilexpress Interoperable havuzuna dahil e-ticaret iş ortaklarında kayıtlı kartlarını, sizin sitenizde tekrar girmeden, basit bir güvenlik doğrulaması ile kullanmaya başlar. Hızlı ve güvenli ödemenin rahatlığını yaşar.


Türkiye'nin önde gelen firmalarının, banka ve kredi kartıyla ödemeler, kart kaydetme ve kayıtlı kartla ödemeler konusunda tercih ettiği iş ortağı olan, PCI DSS Level 1 uyumluluk sertifikasına sahip Mobilexpress ile hemen çalışmaya başlayın. Siz de birçok büyük firma gibi Mobilexpress Yenilikçi Ödeme Çözümlerini müşterilerinize sunmaya başlayın.