MOBILEXPRESS HOSTED SAYFALAR

Kartlı ödemelerin tahsilatı için Mobilexpress'in güvenli ve yenilikçi altyapısını basit ve hızlı bir entegrasyonla kullanmaya başlamak istiyorsanız, ödeme sayfalarının formların tasarımı ile uğraşmadan, ödemeye dair fonksiyonların her biri için emek harcamadan, en güncel ve en kapsamlı çözümü müşterilerinize hemen sunmak istiyorsanız, Mobilexpress Hosted Ödeme Sayfaları ve Hosted Kart Yönetim Sayfaları tam size göre.


Mobilexpress Hosted Ödeme Sayfalarını ve Mobilexpress Kart Yönetim Sayfalarını "iframe" ve/veya "redirect" yöntemi ile dilediğiniz kanal ve arayüzünüzde kullanabilirsiniz. Arayüzlerinize, kurumsal renklerinize ve imajınıza daha iyi uyum sağlaması için Mobilexpress Hosted Sayfalarda temel düzeyde CSS ile customization olanağı sunulmaktadır.


Mobilexpress Hosted Ödeme Sayfalarını tercih ettiğinizde, hassas ödeme bilgileri sayfanıza uğramadan, Mobilexpress'e ait forma girildiğinden, ödeme sayfalarındaki güvenlik yükümlülükleriniz hafifler. Mobilexpress'in PCI DSS Level 1 uyumlu güvenliğinden yararlanır, yüksek işlem hacmi ve trafiğe bağlı gereksinimlerinizi sağlamış olursunuz.


Mobilexpress Hosted Ödeme Sayfaları bünyesinde birçok özelliğe tek adımda sahip olmuş olursunuz: Kullanıcı kart bilgilerinin kart görseli üzerinden görselleştirilmesi, kartın bankası ve programına göre kart görseli üzerinde logo gösterimi, banka ve kart programına göre taksit tablosu, girilen karta göre taksit seçeneklerinin filtrelenmesi özellikleri ile isteğe bağlı modüler ayarlanabilir şekilde firma veya müşteri isteğine bağlı 3D Secure kullanımı, kart puan gösterimi ve puan kullanımı, PCI DSS Level 1 uyumlu kart saklama ve kayıtlı kartla ödeme fonksiyonları ve BKM Express ile ödeme seçeneği sunulmaktadır.


Hosted Ödeme Sayfası


Hosted Kart Yönetimi