MOBILEXPRESS PLUG-INLERİ

PLUG-INLER

Mobilexpress'in Opencart (3.x) ve Magento (1.9.x) e-ticaret platformlarını kullanan iş ortakları için geliştirdiği ücretsiz plug-inler ile banka ve kredi kartı ödemelerinizi hemen Mobilexpress'in tüm ödeme fonksiyonlarını bünyesinde barındıran ödeme sayfaları üzerinden almaya başlayın.


Sadece plug-in'i yükleyerek kullanmaya başlayabileceğiniz Mobilexpress ödeme sayfaları ile kart görselleştirme ile girilen kart bilgilerinin, kartın bankası ve programının logolarıyla gösterimi, kart puanı gösterimi ve puanlı ödeme, taksit tablosu, girilen karta göre taksit sunma, firma veya müşteri isteğiyle kullanılabilen 3D Secure özelliği ve isteğe bağlı PCI DSS Level 1 sertfikasyonu güvencesinde kart kaydetme ve kayıtlı kartla ödeme özellikleri tek adımda kullanımınızda.


Türkiye'nin önde gelen firmalarının, banka ve kredi kartıyla ödemeler, kart kaydetme ve kayıtlı kartla ödemeler konusunda tercih ettiği iş ortağı olan PCI DSS Level 1 uyumluluk sertifikasına sahip Mobilexpress ile hemen çalışmaya başlayın. Siz de birçok büyük firma gibi Mobilexpress Yenilikçi Ödeme Çözümlerini müşterilerinize sunmaya başlayın.


İsterseniz Mobilexpress'e özel Interoperable Tek Tıkla Ödeme özelliği sayesinde, müşterileriniz diğer Mobilexpress iş ortaklarında kayıtlı kartlarını, sizin sitenizde tekrar girmeden, basit bir güvenlik doğrulaması ile kullanmaya başlasın. Hızlı ve güvenli ödemenin rahatlığını yaşasın.


Kullandığınız platforma uyumlu plug-in'i aşağıdaki sayfalardan indirilebilirsiniz.