MOBILEXPRESS`E ENTEGRE E-TİCARET ALTYAPILARI

Entegre E-Ticaret Paketleri

Mobilexpress'e entegre Inveon, RND, Proj-e e-ticaret altyapılarından biri ile çalışan iş ortaklarımız, ek bir entegrasyon sürecine gerek kalmadan, Mobilexpress'in PCI DSS Level 1 uyumlu güvenli kart saklama ve kayıtlı kartla ödeme hizmetinden hemen faydalanabilir. Hızlı ve güvenli ödemenin rahatlığını tüm online kanallarda müşterilerine sunarak, artan sepetten satışa dönüş ve tekrar alışveriş oranlarının avantajını yaşayabilir.


Mobilexpress'e özel Interoperable Tek Tıkla Ödeme özelliği sayesinde, müşterileriniz diğer Mobilexpress iş ortaklarında kayıtlı kartlarını, sizin sitenizde tekrar girmeden, basit bir güvenlik doğrulaması ile kullanmaya başlar. Hızlı ve güvenli ödemenin rahatlığını yaşar.


Türkiye'nin önde gelen firmalarının, banka ve kredi kartıyla ödemeler, kart kaydetme ve kayıtlı kartla ödemeler konusunda tercih ettiği iş ortağı olan, PCI DSS Level 1 uyumluluk sertifikasına sahip Mobilexpress ile hemen çalışmaya başlayın. Siz de birçok büyük firma gibi Mobilexpress Yenilikçi Ödeme Çözümlerini müşterilerinize sunmaya başlayın.